ŚLS Częstochowa 2013 - mistrzostwa w układaniu Kostki Rubika

Zarejestrowani zawodnicy

» Zarejestruj się!

L.p. Imię i nazwisko Miejscowość Państwo 3 2 4 5 oh 3bf p m
1. Mateusz Adamczyk Świerklany Poland
2. Nikodem Adamiec Opole Poland
3. Kamil Augustyn Malinowice Poland
4. Piotr Bakuła Sulejówek Poland
5. Piotr Bienias Katowice Poland
6. Dawid Błachowicz Częstochowa Poland
7. Filip Błaszczyk Ryczów Kolonia Poland
8. Krzysztof Bober Łódź Poland
9. Kalina Brzezińska Starogard Gdański Poland
10. Łukasz Burliga Kraków Poland
11. Piotr Chodera Sośno Poland
12. Michał Chudzik Chorzów Poland
13. Mateusz Cichoracki Grudziądz Poland
14. Błażej Cichy Rybnik Poland
15. Klaudia Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
16. Maciej Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
17. Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
18. Juliusz Czakon Katowice Poland
19. Dominik Czechowski Kielce Poland
20. Radosław Drozdowicz Zawiercie Poland
21. Michał Dusiński Częstochowa Poland
22. Jan Dywan Częstochowa Poland
23. Bartłomiej Fecko Nowy Sącz Poland
24. Kamil Fus Stara Wieś Poland
25. Mateusz Fydrych Świerklany Poland
26. Wojciech Fydrych Świerklany Germany
27. Adam Gajda Zakurowie Poland
28. Paweł Gąsiorowski Wrocław Poland
29. Miłosz Gdula Nowy Sącz Poland
30. Łukasz Gębicz Gomunice Poland
31. Patrycja Głodzińska Dąbrowa Górnicza Poland
32. Adam Gottscholl Rybnik Poland
33. Daniel Górnik Wola Poland
34. Michał Halczuk Lublin Poland
35. Kacper Jach Będzin Poland
36. Filip Jagiełłowicz Katowice Poland
37. Marcin Jakubowski Starogard Gdański Poland
38. Bartosz Janecki Tarnowskie Góry Poland
39. Bartosz Jasiewicz Bytom Poland
40. Paulina Jaskulska Łódź Poland
41. Franciszek Jaskulski Jastrzębie-Zdrój Poland
42. Jakub Jaskulski Jastrzębie Zdrój Poland
43. Szymon Jeziorski Łódź Poland
44. Tomasz Kiełbasa Rokitno Szlacheckie Poland
45. Bartłomiej Klimeczek Jawiszowice Poland
46. Jonatan Kłosko Czerwionka-Leszczyny Poland
47. Wojciech Knott Rzeszów Poland
48. Paweł Knysok Chorzów Poland
49. Błażej Kociełkiewicz Kielce Poland
50. Paweł Kowol Gliwice Poland
51. Jakub Krawczyk Tarnowskie Góry Poland
52. Artur Kristof Rybnik Poland
53. Oliwier Kruczek Dąbrowa Poland
54. Weronika Krzakiewicz Sosnowiec Poland
55. Krzysztof Kuncki Łódź Poland
56. Filip Kwiatkowski Bielsko-Biała Poland
57. Kamil Leszewicz Częstochowa Poland
58. Michał Leszewicz Częstochowa Poland
59. Adam Lisik Kraków Poland
60. Grzegorz Lizak Jastrzębie-Zdrój Poland
61. Łukasz Łach Jawiszowice Poland
62. Michał Mac Kielce Poland
63. Maksymilian Majcher Kraków Poland
64. szymon malinowski katowice Poland
65. Kacper Marcisz Częstochowa Poland
66. Gabriel Marczak Kamieńsk Poland
67. Weronika Marczyk Zawiercie Poland
68. Mieszko Masłowski Tarnowskie Góry Poland
69. Szymon Mazur Pyskowice Poland
70. Kamil Mieńko Świętochłowice Poland
71. Szymon Moroń Bielsko-Biała Poland
72. Marcin Mroskowiak Katowice Poland
73. Grzegorz Nazencew Gliwice Poland
74. Michał Nikiel Sobótka Poland
75. Szymon Nowak Dąbrowa Górnicza Poland
76. Kuba Nowakowski Łazy Poland
77. Kamil Olesz Zabrze Poland
78. Radosław Opoka Kielce Poland
79. Aleksander Osiowski Nowy sącz Poland
80. Maksymilian Osiowski Nowy Sącz Poland
81. Bartłomiej Owczarek Mysłowice Poland
82. Aleksander Pal Częstochowa Poland
83. Filip Paryż Zabrze Poland
84. Andrzej Perczak Częstochowa Poland
85. Bartosz Piechniak Stalowa Wola Poland
86. Jarosław Pituła Częstochowa Poland
87. Adam Płomiński Radomsko Poland
88. Adam Polkowski Gdańsk Poland
89. Kamil Pomietło Zabrze Poland
90. Paweł Psykała Chorzów Poland
91. Adrian Reinert Zabrze Poland
92. Sonia Reinert Zabrze Poland
93. Adrian Rojna Nowy Sącz Poland
94. Kamil Sabak Kraków Poland
95. Jakub Seiffert Katowice Poland
96. Bartosz Sekulski Sulejówek Poland
97. Wiktor Smaga Kraków Poland
98. Mikołaj Sowa Częstochowa Poland
99. Kacper Stacha Sarnów Poland
100. Karol Stacha Sarnów Poland
101. Filip Stamirski Sulmin Poland
102. Jakub Stanuchiewicz Przyrów Poland
103. Patrycja Staśko Hutki-Kanki Poland
104. Kasia Stawiarz Wojkowice Poland
105. Paweł Strzesak Gnojnik Poland
106. Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
107. Patryk Szewczyk Katowice Poland
108. Paulina Szpilowska Pyskowice Poland
109. Konrad Szpilowski Pyskowice Poland
110. Mateusz Szwugier Łódź Poland
111. Michał Śliwiński Przezchlebie Poland
112. Robert Śliwka Ustroń Poland
113. Mateusz Śliż Gliwice-Żernica Poland
114. Mateusz Świeczka Będzin Poland
115. Mateusz Teśluk Bielsko- Biała Poland
116. Paweł Tomal Kraków Poland
117. Michał Tomański Kraków Poland
118. Karol Tomaszewski Kielce Poland
119. Martyna Truszczyńska Częstochowa Poland
120. Patrycja Trząska Sosnowiec Poland
121. Piotr Trząski Sosnowiec Poland
122. Bartłomiej Wałcerz Rokitno Szlacheckie Poland
123. Konrad Warmusz Knurów Poland
124. Adam Wita Czernica Poland
125. Wojciech Włodarczyk Płock Poland
126. Paweł Włoszek Katowice Poland
127. Dominik Wojciechowski Jastrzębie-Zdrój Poland
128. Jakub Wojtaszewski Rzuców Poland
129. Mateusz Wojtyra Zawady Poland
130. Marcel Wójcik Jawiszowice Poland
131. Wojciech Wójcik Dąbrowa Górnicza Poland
132. Marek Wójtowicz Lublin Poland
133. Jakub Zaczkowski Dąbrowa Górnicza Poland
134. Wojciech Zagdan Kielce Poland
135. Marcin Zalewski Warszawa Poland
136. Kacper Zembrzuski Wrzosowa Poland
137. Piotr Zemła Rudnik Wielki Poland
138. Maciej Zieliński Częstochowa Poland
139. Mateusz Zieliński Warszawa Poland
140. Piotr Ziemba Oświęcim Poland
141. Paweł Zygmunt Biłgoraj Poland
142. Piotr Zygmunt Biłgoraj Poland
143. Krzysztof Żerucha Świętochłowice Poland
144. Tomasz Żołnowski Płock Poland
145. Karolina Żurek Sosnowiec Poland
Suma: 142 128 105 64 95 32 101 49